LT | EN | DE | FR | IT
Į titulinį - “Stora Antis” - Restoranai ir apartamentai
Restoranas

Sveiki atvykę į restoraną "Stora antis" Klaipėdoje.

 

Mes su šeima mėgstame skaniai gaminti, o dar labiau – skaniai pavalgyti. Progai pasitaikius, mes nusipirkome nedidelį vyno restoraną Klaipėdoje.

Restauracijos beveik nereikėjo – kiekviena plyta čia priminė apie tylų ir ramų XIX a. ir nebuvo jokio noro rimtai ką nors keisti. Mes tik praplėtėme pagalbines patalpas, interjerą papildėme antikvariatu, sukūrėme nedidelį senovinių daiktų muziejų hole.

 

 

 

 

 

 

Restoranas pastatytas 1856 metais ant sudegusių pamatų, kurie sudegė per Didįjį Memelio gaisrą 1854m. Restoranas – architektūros paminklas ir yra saugomas valstybės.

 

 

 

 

Dabar „Stora Antis“ Klaipėdoje – nedidelis restoranas pačiame senamiesčio centre, adresu Tiltų 6. Truputį panašus į antikvarinę parduotuvę, šiek tiek – į muziejų, truputį – į estrados žvaigždžių, politikų ir verslininkų klubą. Bet svarbiausia – mūsų kokybiška virtuvė.

 

 

 

 

"Storoje antyje" vakarieniavo "Tower of Power", "Incognito", "Eath, Wind & Fire'', "Electric Light Orchestra", "Smokie", "Mezzoforte", Eric Marienthal ("Chick Corea Elektric Band"), Mireille Mathieu,Toto Cutugno, Candy Dulfer, Ricchi e Poveri ir beveik visos Lietuvos ir Rusijos estrados, teatro ir kino žvaigždės.

 

 

 


Darbo laikas:

 

 

Mob. +37068625020 (nuo 17 val. antradieniais, penktadieniais, šeštadieniais); 

storaantis@gmail.com

 

 

 

Tiltų g. 6, Klaipėda,LT 91248. (GPS - N 55.70 939° E 21.13 370°)

 

 

Vokiškas telekanalas VOX(laidaWolkenlos 2008-05-24) apie restoraną„Stora Antis“Klaipėdoje. Vaizdoįrašas patalpintas svetainėje su gamintojo leidimu: Tokee bros. Film- und Fernsehproduktion
Frankenstrasse 104, 45134 Essen, Voketija.

 

 

„Tower of Power“, Al McKay apie restoraną „Stora Antis“ Klaipėdoje („Balticum-TV ŽINIOS“, 2008-07-01). Vaizdoįrašas patalpintas svetainėje su gamintojo leidimu:
UAB„Klaipėdos kabelinė televizija“, Taikos pr. 101, 94198 Klaipėda, Lietuva.

 

 
 

 

Hvis du besøker byen kan du spise på utrolige "Stora Antis"

KULINARIKER - Das Magazin für mehr Genuss.(site)

Spaudoje apie restoraną "Stora antis" I d.

Spaudoje apie restoraną "Stora antis" II d.

 

( "DELFI", "Lietuvos rytas", "Klaipeda", "Vakarų ekspresas" ... M. Mathieu, Smokie, T. Cutugno, "Tower of Power", ..)