| | LT | EN | DE | FR | IT
Į titulinį - “Stora Antis” - Restoranai ir apartamentai
0
Prekių krepšelis yra tusčias.
Turistui

1252 metų antrame pusmetyje Livonijos ordino kryžiuočiai kuršių žemėse (kur yra Dangės ir Memelio upių santaka) pastatė medinę tvirtovę ir ją perdavė valdyti draugiškam Tevtonų ordinui.

 

Klaipėda - Danės upė Klaipėda - Danės upė Klaipėda - švyturys

 

Memelis Senoji Klaipėda Memelburg Klaipėdos miestas

 

Taip prasidėjo daugiaamžė Klaipėdos (Memelburgo, Memelio) miesto istorija. Šiuo metu Klaipėda – sparčiai besiplečiantis miestas, vienintelis Lietuvos Respublikos uostas.

 

https://www.autobusubilietai.lt

Lietuvos geležinkeliai

 

Lietuvos pajūrio žemėlapis

 

Atsispaudinti mūsų žemėlapį

 

 

Klaipėda Kaipėda Klaipėda Klaipėda,apartamentai Stora Antis

 

Klaipėda,apartamentai Stora Antis Klaipėda Klaipėda Klaipėda - architektūra

 

Pažintį su miestu patogu pradėti nuo jaukaus senamiesčio su daugybe kavinių, restoranų ir suvenyrų parduotuvėlių. Verta aplankyti Pilies, Mažosios Lietuvos, Kalvystės, Laikrodžių muziejus, paštą, esantį Liepų gatvėje.

 

Pesčiomis po Klaipėdą

Dviračiu po Klaipėdą

 

Birželio pabaigoje Klaipėdoje vyksta populiarus džiazo festivalis, o liepos mėnesio pabaigoje – grandiozinė Jūros šventė, į kurią atvyksta svečiai iš daugelio šalių.

 

Klaipėda Klaipėda - senamiestis Klaipėda - architektūra

 

Nuo prieplaukos, esančios tiesiog senamiestyje, šalia jachtų uosto ir riterių pilies griūvėsių, išplaukia keltas į Kuršių nerijos draustinį, kuriame nuostabūs miškai, kopos, paplūdimiai, Jūros muziejus ir Delfinariumas, Nidos ir Juodkrantės kurortai.

 

Atstumas nuo Klaipėdos senamiesčio iki Kuršių nerijos – 400 m, iki Jūrų muziejaus – 1,5 km (pakeliui yra etnografiniai muziejai – Žvejo sodyba ir senų žvejybos laivų muziejus), iki Juodkrantės – 20 km, iki Nidos – 40 km, 20 km nuo Klaipėdos yra Lietuvos vasaros sostinė – Palanga.

 

Čia būtina aplankyti grafo Tiškevičiaus Botanikos parką ir Gintaro muziejų, pasivaikščioti po triukšmingą Basanavičiaus gatvę, paragauti rūkyto ungurio viename iš daugybės restoranėlių.

 

40 km nuo Klaipėdos, Nemuno deltoje, Ventės rage yra ornitologinė stotis. Būtent per šią vietą eina pagrindiniai migraciniai paukščių keliai. Čia paukščius žieduoja. Stotis pastatyta 1929 metais. Čia yra švyturys, veikiantis nuo 1863 metų. Ventės rago apylinkės  yra žvejų  rojus.

 

Old Palanga Palanga Palanga

 

Paanga - pakrantė Paanga - gamta Palanga Smiltynė

 

Klaipėdą su Ventės ragu, Juodkrante, Nida ir Palanga jungia šiuolaikiniai dviračių takai, esantys pačiose nuostabiausiose pakrantės vietose.

 

 

Pajūrio dviračių trasa LV pasienis-Palanga-Klaipėda-Šilutė-Rusnė

 

 

Visa Lietuvos pakrante patogu ir nebrangu keliauti maršrutiniu taksi, autobusu arba išsinuomoti mašiną, motorolerį, dviratį. Į Juodkrantę ir Nidą galima romantiškai patekti nedideliais garlaiviais, išplaukiančiais iš senamiesčio prieplaukos.

 

Aplink miestą yra daug kaimo turizmo centrų, kur Jūs galite pažuvauti, pamedžioti, pajodinėti, išsiperti tikroje kaimiškoje pirtyje, skaniai pavakarieniauti ir truputį apsvaigus nuo nuostabaus vietinio Švyturio alaus, likti nakvynės.

 

 

Nida Juodkrantė Nida Nida

 

Jeigu liks laisvo laiko, būtinai aplankykite nuo Klaipėdos 22 km nutolusį Kretingos miestelį ir jo muziejų su Žiemos sodu, taip pat buvusią sovietinę raketų bazę, kuri yra netoli Platelių.